Technology

Zaprezentowana przez Rafała Brzozowskiego przyśpiewka zbyt zwyczajna na finałowy występ konkursu Eurowizji! Markotne zakończenie przygody Brzozowskiego Rafała z konkursem Eurowizji.

26.05.2021, 16:48 0 komentarzy
Zaprezentowana przez Rafała Brzozowskiego przyśpiewka zbyt zwyczajna na finałowy występ konkursu Eurowizji! Markotne zakończenie przygody Brzozowskiego Rafała z konkursem Eurowizji.

Należy pamiętać o tym, iż Polska zwykle nie porywała widzów w okresie konkursu Eurowizji. Na ogół naszego kraju najpotężniejszym rezultatem jest zakwalifikowanie się do finałowej części konkursu, w którym wywalczaliśmy odległe pozycje. W roku zeszłym Eurowizja była odwołana, ponieważ panowała pandemia COVID-19, która powstrzymała nie tylko Stary Kontynent, ale też całą planetę. W odbywającej się w tym roku edycji ambasadorem Polski w trakcie turnieju Eurowizji został Rafał Brzozowski, który miał zafascynować sympatyków muzyki utworem o tytule "The Ride". Z wskazania reprezentanta naszego narodu wielu dziennikarzy nie było zachwyconych, lecz w końcowym rozrachunku do zmiany nie doszło. Niestety kolejny raz z rzędu byliśmy zobligowani rozstać się z turniejem Eurowizji wcześniej, niż byśmy tego oczekiwali. Na Eurowizji był reprezentantem naszego narodu Brzozowski, który w trakcie turnieju Eurowizji nie skłonił ku sobie europejskiej widowni i dlatego też wyeliminowany został na etapie półmetku 65. turnieju europejskiej piosenki.

Bez żadnych wątpliwości widzowie z Polski są już niesamowicie zmęczeni tego typu rozwojem sytuacji. Bardzo dobrze mieć tego świadomość, iż "The Ride" czyli piosnka śpiewana ze strony Brzozowskiego była najzwyczajniej nieszczególna. Nie ma niczego atrakcyjnego w tej przyśpiewce co może wprawić w zadowolenie widownie europejską. To jest któraś z kolei odsłona turnieju piosenki europejskiej, podczas którego reprezentant naszego kraju nie jest w stanie dostać się do finałowej fazy. Od dawna wybór ambasadorów Polski na turniej europejskiej piosenki nie idzie nam zbyt dobrze i z pewnością możemy dostrzec to. Musimy w takim przypadku pokładać wiarę w tym, że w następnych latach nasze Państwo będzie mógł wejść do batalii finałowej o wygraną w zawodach europejskiej piosenki. W tym przypadku bardzo istotne jest to, żeby wybrać najbardziej utalentowanego ambasadora, który da radę olśnić publiczność europejską. W przeciwnej sytuacji po raz kolejny nie będziemy mieć możliwości do finałowej batalii w turnieju Eurowizji.

Zostaw komentarz