Technology

Wywiad z księciem Harrym oraz Meghan Markle

18.03.2021, 13:28 0 komentarzy
Wywiad z księciem Harrym oraz Meghan Markle

Ostatnio, a więc 7.03 o 20:00 odbył się wywiad Oprah Winfrey z księciem Harrym i księżną Meghan Markle. O spotkaniu tym stało się niezwykle głośno i bezustannie jest to jeden z wiodących tematów wśród różnych mediów. Po wypisaniu się pary z królewskiej rodziny a także wyprowadzce do USA to był 1 łączony wywiad księżnej Meghan i księcia Harry'ego. Podczas rozmowy z Oprah para wgłębiła nas w szczegóły swych decyzji oraz przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z uczestnictwa na królewskim dworze. Na rozmowie pojawiły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Na domiar tego, w oparciu upowszechnionego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym nieporozumieniu w rodzinie królewskiej są właściwie po stronie królowej Elżbiety II jak i pozostałych członków rodziny niżeli Meghan i Harry'ego. Jednak nie można ukryć, że poparcie jest niezrównanie odmienne, w zależności od upodobań politycznych i wieku. Tabloidy brytyjskie informują, iż jeżeli tylko Meghan i Harry chcieliby w niedalekiej przyszłości powrócić na łono rodziny, to właśnie tym wywiadem stracili ostatecznie swoją szansę. Z wyjątkiem wspomnianych wcześniej kwestii para poruszyła także motyw myśli samobójczych Meghan i tego, iż książe nie zaobserwował wcześniej tego, że jest on uwięziony, jak sam przyznał.

Przedstawiciele kanału na platformie YouTube, zajmujący się fabrykowaniem poszczególnych informacji Archie Manners i Josh Pieters, namówili 4 znawców interpretujących w mediach kwestie królewskiej rodziny na omówienie wywiadu dwa dni przed jego publikacją. Doświadczeni profesjonaliści, w tym dawny sekretarz prasowy królowej brytyjskiej, przeanalizowali całą rozmowę, zarzucając jednocześnie Winfrey subiektywizm a z kolei Meghan Markle korzystanie z ostrego a także bezkompromisowego języka. Wywiad Oprah Winfrey z księciem Harrym oraz Meghan Markle zaprezentowany został w wieczorem w TVN24. Co ciekawego rozmowę tą obserwowało średnio około 1mln odbiorców. Ta telewizyjna stacja była wtedy drugim z kolejności liderem rynku, wyprzedzając tym samym Polsat i TVN.

Jednakowoż mówi się, że wywiad ten tylko udowodnił informacje dotyczące Winfrey jako dziennikarki, która umie wyciągnąć z rozmówcy dosłownie wszystko, co tylko zechce. Uwzględniając szokujące informacje książęcej pary tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednak Oprah przyczyniała się do tego już wielokrotnie. Niewątpliwie można stwierdzić, że fakt ten będzie w ciągu tych tygodni z pewnością nieprzerwanie omawiany.

Zostaw komentarz