Technology

Sympatycy sztuk walki podziwiać mogli zadziwiające triumfy podczas gali mieszanych sztuk walki FAME 14 na hali w Krakowie!

16.05.2022, 11:38 0 komentarzy
Sympatycy sztuk walki podziwiać mogli zadziwiające triumfy podczas gali mieszanych sztuk walki FAME 14 na hali w Krakowie!

W minionym dziesięcioleciu sztuki walki były bardzo popularne w naszym kraju i to z całą pewnością. Pierwszymi prekursorami pojedynków MMA w naszym kraju byli Lewandowski oraz Maciej Kawulski, którzy otworzyli federację KSW. Sporo fanów do tej dyscypliny sportowej ściągnęła z całą pewnością rywalizacja Najmana z mistrzem światem Strongmen przed 13-stoma laty. Bez wątpienia przemiana sportu przez najsilniejszego człowieka na Ziemi na MMA była zaskakująca. Mnóstwo dziennikarzy było podekscytowanych tym zdarzeniem i każdy bardzo chciał obejrzeć w akcji wielokrotnego mistrza świata Strongmenów. W Polsce wraz z upływem czasu rozpoznawalność MMA rozrastała się i na skutek tego została utworzona federacja FAME.

W ramach organizacji FAME MMA pojedynki toczą między sobą postacie, które są znane w Internecie. Już od początku mieliśmy okazję zobaczyć, że jest ogromne zainteresowanie takim produktem. Jeżeli zerkniemy na sprzedaż Pay Per View, każda następna gala biła rekordy popularności. W ubiegły weekend miała miejsce 14 edycja gali FAME, która miała miejsce w Tauron Arenie. Mnóstwo interesujących walk przygotowali dla swoich fanów właściciele federacji. Pojedynkiem wieczoru gali FAME 14 była walka pomiędzy Mateuszem "Trombą" Trąbką, a Tomaszem "Gimperem" Działowym. Należy podkreślić to, że sportowy poziom wszystkich starć był bardzo wysoki. Można dostrzec wzrost umiejętności u poszczególnych gwiazd z każdą odsłoną FAME MMA, często wpływa na jakość spektaklu. Na ostatnie starcie, gdzie skuteczniejszy okazał się Mateusz "Tromba" Trąbka oczekiwali wielbiciele MMA. Po wakacjach prawdopodobnie będzie mieć miejsce najbliższa odsłona FAME MMA. Organizacja FAME MMA na ten kalendarzowy rok miała okazję obwieścić bardzo dużo rozpoznawalnych osób, które stoczyć mają pojedynki w octagonie. Warto wyczekiwać na kolejne odsłony FAME, gdyż jest to doskonałe show.

Zostaw komentarz