Technology

Wynik 1:1 w pojedynku polskiego zespołu z rosyjską drużyną. Za niedługo rozpoczną się europejskie mistrzostwa w nożnej piłce!

09.06.2021, 16:05 0 komentarzy
Wynik 1:1 w pojedynku polskiego zespołu z rosyjską drużyną. Za niedługo rozpoczną się europejskie mistrzostwa w nożnej piłce!

Nożna piłka to z absolutną pewnością najliczniej oglądana dyscyplina sportu w polskim państwie. Nie powinno w takim wypadku nikogo zadziwiać to, że ogromna ilość kibiców piłkarskich oczekuje na wielkimi krokami nadchodzące Euro 2020. Nasza reprezentacja będzie grać na nich i walczyć będzie w grupowych rozgrywkach z kadrą Hiszpanii, słowackim zespołem a także Szwecją. Nie są to prości konkurenci, jednak posiadamy wielkie szanse na zakwalifikowanie się dalej i należy zrozumieć to. W tym przypadku niesamowicie ważne będzie to, by pokazać się z najwybitniejszej strony. Drużyna narodowa w ubiegłym tygodniu rozegrała towarzyski mecz z kadrą Rosji, która też pojedzie na Euro 2020. Po raz pierwszy od miesięcy sympatycy piłki nożnej mogli pojawić się na obiekcie i mogli być bez wątpienia szczęśliwi. W tym pojedynku brakowało jednak wiele podbramkowych akcji i na koniec reprezentacja narodowa zagrała na remis z drużyną z Rosji jeden do jednego. Dla polskiej kadry narodowej bramkę już w 4 minucie strzelił Świerczok Jakub, z kolei dla Rosjan trafił Wiaczesław Karawajew.

Zostaw komentarz

Ostatnio opublikowane