Technology

Trener Sousa podał do mediów na początku tygodnia listę piłkarzy reprezentacji Polski na Euro 2020! Kilku zawodników odepchniętych z drużyny narodowej!

24.05.2021, 15:37 0 komentarzy
Trener Sousa podał do mediów na początku tygodnia listę piłkarzy reprezentacji Polski na Euro 2020! Kilku zawodników odepchniętych z drużyny narodowej!

Sporo młodych zawodników, których zamierzeniem życiowym są występy profesjonalne w futbol myśli o występie na turnieju. Nożna piłka to w chwili obecnej najbardziej popularna sportowa dyscyplina na całym świecie i nie ma co do tego wątpliwości. Od młodości chłopcy walczą o to, aby w przyszłości grać mecze na najbardziej legendarnych murawach piłkarskich. ścieżka do zostania piłkarzem nie należy do prostych i obliguje do wielu poświęceń i warto jednak mieć świadomość tego. Właśnie dlatego chłopaki, którym się udało budzą często animozję i zarazem uznanie pośród własnych znajomych. Dwadzieścia cztery ekipy brać udział będą w mistrzostwach Starego Kontynentu, które rozpoczną się w czerwcu. To bez cienia wątpliwości oznacza, że na fanów nożnej piłki czekają ogromne emocje. Turniej mistrzostw Starego Kontynentu grany będzie przez miesiąc, a więc z pewnością staniemy się odbiorcami bardzo dużej liczby bramek oraz meczów piłkarskich. W dzisiejszym felietonie z kolei będzie naszym zamiarem się skonsolidować na kadrze narodowej, gdyż selekcjoner Paulo Sousa przedstawił kadrę na pojedynki Starego Kontynentu mistrzostw.

Przedstawianie drużyny na wielkie rozgrywki jak na przykład Mistrzostwa Świata a także mistrzostwa Starego Kontynentu od kilkunastu lat wzbudzić potrafi wśród fanów futbolu oraz publicystów sportowych bardzo duże emocje w naszym narodzie. Trafiały się w takim przypadku często, które nie wszystkim do gustu przypadły. W tej sytuacji było identycznie. Trener Sousa Paulo zaprezentował piłkarzy listę i z całą pewnością dużym zdumieniem był brak na powołanych liście Kamila Grosickiego, który bardzo długo stanowił potęgę naszej kadry piłkarskiej. Reprezentant WBA od paru miesięcy nie gra w nożną piłkę systematycznie i to jest podstawowym powodem tego, że szkoleniowiec Sousa nie miał chęci powołać Grosika do drużyny reprezentacji Polski na czempionat europejski. posiadamy bardzo drużynę narodową W teorii, która pojedynkować się może o pozytywny rezultat na europejskim czempionacie. Pozostaje nam w takim przypadku wyczekiwać na inauguracyjny mecz europejskich mistrzostw, w którym Polska będzie rywalizować ze Słowakami.

Zostaw komentarz

Ostatnio opublikowane