Technology

Skład dziewiątego sezonu Top Model jest już znany!

24.09.2020, 13:52 0 komentarzy
Skład dziewiątego sezonu Top Model jest już znany!

Top Model jest to program produkowany i emitowany przez stację TVN, w którym uczestnicy będą rywalizować o tytuł Next Top Model. Znane i lubiane jury ale też przede wszystkim prowadząca Joanna Krupa to rzeczywiście przepis na sukces, czego dowodzą dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów gromadzących się przed odbiornikami. Po etapie castingów i bootcampu w odcinkach można zobaczyć kilka znanych w przestrzeni modowej figur, jak na przykład redaktorki pism, światowej sławy fotografowie, czy też znane modelki.

W tym sezonie konkurować będzie czternaście osób, wśród których znajdują się również osoby ze specjalnymi biletami - złotym i srebrnym. Złoty bilet jurorzy przyznają osobie, której możliwości do stania się modelem lub modelką są największe, w skutek czego ten uczestnik natychmiast przechodzi do domu Top Model. Z kolei bilet w kolorze srebra jest oceną internautów, którzy dokonali wyboru swojego ulubieńca, który nie musi startować w castingach i natychmiastowo trafia na bootcamp, czyli dalszy etap.

Co czeka widzów w tej edycji programu?

Program ma za zadanie dać możliwość rozwoju i zapoznania się "od kuchni" ze światem modelingu, dlatego co sezon zgłasza się spora ilość chętnych. Co tydzień na uczestników będą czekać różne konkurencje, które będą sprawdzianem tego, czy uda im się odnaleźć w w pełnym wyzwań świecie mody. Jury ocenia ich postępy i decyduje o tym, który z zawodników opuści program w danym odcinku. Jest jeszcze możliwość przywrócenia do programu po eliminacji, a dzieje się to dzięki wpływowi Michała Piróga, który czuwa za kulisami, oferując wsparcie i pocieszenie dla uczestników. Główną nagrodą jest zawarcie kontraktu z agencją modeli oraz sesja fotograficzna na okładkę w miesięczniku "Glamour". Podczas tego sezonu również poznamy, który z nich zostanie dziewiątym uczestnikiem z tytułem Top Model w Polsce. O to miano zmaga się wielu interesujących zawodników, dlatego też na pewno warto będzie śledzić emitowane odcinki.

Zostaw komentarz