Technology

Kolejny przypadek przeciętnej formy Legii w PKO Ekstraklasie! Górnik z Zabrza pokonuje graczy Legii wynikiem 1:0!

22.11.2021, 13:04 0 komentarzy

Bez cienia wątpliwości w obecnym sezonie ligi polskiej aktualny mistrz kraju radzi sobie kiepsko. gracze warszawskiej Legii to obecni mistrzowie Ekstraklasy i dobrze mieć ten fakt na uwadze, a w obecnej chwili zajmują pozycję w strefie spadkowej. Starcie z Górnikiem z Zabrza miało ostatecznie ukrócić fatalną passę Warszawiaków, jednakże i teraz brakowało zgrania do tego, by sięgnąć po punkty. Gracze Górnika od początku tego spotkania wyglądali na dobrze przygotowanych i podczas pierwszej połowy drużyna gości nie umiała przeciwstawić się im. Zawodnicy z Zabrza po pierwszej połowie spotkania wygrywali rezultatem 2 do 0 i wszystko wskazywało na to, że nadchodzi siódma z rzędu strata punktów mistrza polskiej Ekstraklasy. Lecz piłkarze Legii w pierwszych minutach następnej odsłony spotkania zaczęli atakować i byli w stanie doprowadzić do remisowego rezultatu. Dzięki tym zdarzeniom wielbiciele piłkarscy zgromadzeni na obiekcie mogli liczyć na spore emocje na koniec pojedynku.

I rzeczywiście ostatnie minuty tego meczu były niezwykle emocjonujące. Głównie w następstwie formy piłkarzy gospodarzy, którzy finalnie wygrali to starcie. Bramkę dającą triumf zdobył w ostatniej minucie Kubica Krzysztof, który zdołał wykorzystać bardzo dobre podanie od Janzy. Należy również mieć to na uwadze, iż swojego pierwszego gola po przenosinach do polskiej PKO Ekstraklasy ustrzelił mistrz świata z 2014 roku, a więc Podolski Lukas. był to niesamowity moment dla tego piłkarze i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Legia Warszawa z kolei poniosła porażkę 7 mecz pod rząd i aktualnie znajduje się na 17 miejscu w tabeli ligowej. Jest to bardzo fatalny sezon, jak na aktualnego mistrza rozgrywek polskich i należy to przyznać. Jeśli Legia ciągle chciałaby rozgrywać spotkania w PKO Ekstraklasie to jej zawodnicy powinni wrócić do odpowiedniej formy. Mistrz rozgrywek polskich w przeciwnym przypadku sensacyjnie zostanie zdegradowany do I ligi.